Czas rozwinąć skrzydła.

W czwartek 24 czerwca 2021 uczniowie klas ósmych po raz ostatni spotkali się w szkolnej auli, by  odebrać świadectwa, nagrody i wyróżnienia będące podsumowaniem ośmiu lat nauki w szkole. Dyrektor szkoły pani Olga Tomaszewska w swoim przemówieniu przypomniała chwile, gdy dzisiejsi absolwenci jako małe dzieci po raz pierwszy przekroczyli mury szkoły, pełni ciekawości , czasem zaprawionej nutą  niepokoju. Przez osiem lat nauczyciele i pracownicy szkoły starali się przekazać uczniom wszystko to, co będzie im potrzebne w kolejnym etapie ich życia, bowiem, jak powiedział Seneka, „Nie dla szkoły, lecz dla życia uczymy się”. Pani dyrektor podziękowała również rodzicom za osiem lat wspólnego przeżywania dobrych  i tych gorszych chwil, podkreślając równocześnie , że ukończenie szkoły podstawowej to sukces nie tylko ucznia i szkoły, ale także rodziców i opiekunów. Na koniec były życzenia pomyślności , sukcesów w nowej szkole oraz słonecznych i bezpiecznych wakacji.  W piątek wakacje rozpoczęli uczniowie klas siódmych odbierając  z rąk wychowawców świadectwa, nagrody i wyróżnienia.  Ponieważ nadal obowiązują obostrzenia wynikające z pandemii, wszystkie spotkania odbyły się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.

Dyrekcja szkoły życzy całej szkolnej społeczności udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz urlopów.

klasy VIII

klasy VII