Czytam w bibliotece – zakończenie projektu

W czwartek 30 września 2021 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie odbyło się zakończenie projektu Czytam  w bibliotece, którego owocem jest mobilna gra miejska zatytułowana Sekrety biblioteki., a jej twórcami jest grupa uczniów naszej szkoły, która od kwietnia 2021 roku przygotowywała grę pod kierunkiem nauczycieli i pracowników MBP.

Podczas spotkania uczestnicy projektu i goście obejrzeli krótki film przypominający etapy realizacji projektu. Pani  Ewelina Magdziarczyk-Plebanek, dyrektor biblioteki ,  podziękowała uczniom i nauczycielom za udział w tworzeniu gry zachęcając jednocześnie do korzystania z biblioteki, a pan Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta miasta, wręczył wicedyrektor Annie Wróblewskiej pamiątkowy dyplom. Dyplomy i upominki odebrali również uczestnicy projektu.   Pracownicy biblioteki, jak i przedstawiciele naszej szkoły zgodnie stwierdzili, że projekt był ciekawy, pozwolił uczniom zaprezentować swoje talenty i wzbogacił ich wiedzę oraz umiejętności literackie, fotograficzne i informatyczne.