DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

Dnia 16 marca na zaproszenie Rady Rodziców prosto z Irlandii przyjechał do nas miły gość, który odwiedził młodsze dzieci.
Dnia 17 marca, zgodnie z tradycją, uczciliśmy w szkole Dzień Świętego Patryka. Na korytarzach zrobiło się wiosennie od ubranych na zielono uczniów, a klasy 4 brały udział w wyjątkowym konkursie. Reprezentanci każdej z klas rywalizowali ze sobą w konkurencjach, w których musieli wykazać się znajomością języka angielskiego, wiedzą na temat świętego Patryka, koordynacją, spostrzegawczością, zręcznością oraz współpracą. Wszystkim klasom poszło świetnie, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden – najlepsza okazała się klasa IV d, drugie miejsce wywalczyli reprezentanci klasy IVa, natomiast trzecie miejsce należy do klasy IVc. Gratulacje!

Dodaj komentarz