Dzień Ziemi w klasach młodszych i starszych

Światowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto ŚWIATA, obchodzone od 1970 r., którego celem jest promowanie postaw dbałości o środowisko przyrodnicze wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. 21 kwietnia klasy młodsze obchodziły to święto. Ekodzieciaki z kółka ekologicznego posadziły drzewko na terenie szkoły. Wszystkie klasy sprzątały teren wokół szkoły.
Dzieci z klas: I b i II d pod opieką Pani Ewy Aleksandrowicz – Szwarc i Pani Anny Chodak przygotowały apel ekologiczny. Podczas apelu podsumowano całoroczny QUIZ EKOLOGICZNY, wręczono nagrody. Tego dnia nasi uczniowie wystąpili z przedstawieniem ekologicznym w Przedszkolu Niepublicznym „Przygoda” w Wejherowie. Dla klas starszych odbyła się debata ekologiczna, którą poprowadziła Pani Bożena Wójcik.