Festyn integracyjny klas 4

Dnia 5 października odbył się w naszej szkole coroczny festyn integracyjny klas 4.

Na uczniów oraz ich rodzin czekały liczne atrakcje. Można było sprawdzić swój talent wokalny podczas karaoke, plastyczny tworząc wspólnie mandale, intelekt w grze w kalambury oraz sprawność fizyczną grając w tenisa stołowego czy pokonując tor przeszkód. Główną atrakcją festynu jak co roku był turniej klas 4 w dwa ognie. Drużyny składały się z uczniów i rodziców każdej klasy 4. Na wszystkich głodnych gości czekały pyszne domowe ciasta, kawa i herbata a także naleśniki samodzielnie smażone w naszym szkolnym laboratorium przyszłości.

Dla naszych czwartoklasistów życzymy dożo wytrwałości i radości na kolejne lata nauki szkolnej.