Góra grosza 2016

Na pewno każdy gdzieś gromadzi niezbyt lubiane groszówki. Poszperajcie więc w szufladach, pudełkach, dawno nieużywanych kieszeniach… Może uda się nam usypać GÓRĘ GROSZA, a przy tym pomóc innym,
gdyż GÓRA GROSZA jest akcją ogólnopolską, która pomaga dzieciom wychowującym się poza własną rodziną i pomaga odmienić ich los.
Zbiórka monet (1gr, 2gr, 5gr, 10 gr, 20 gr, 50gr mogą być również większe nominały) w szkole będzie prowadzona dniach 28. 11 – 16. 12. 2016r.
WAŻNE!!! Monety przynosimy do sali 66 (pon – wt 11.30 – 16.30, śr – pt 7.00 – 12.30) w podpisanym woreczku / pojemniku z nazwą klasy oraz karteczką zawierającą informację ile jest sztuk danego nominału.
Grupa, która uzbiera największą ilość monet oraz grupa, która uzbiera największą sumę otrzyma słodki upominek.
ZAPRASZAMY DO ZBIÓRKI GROSZÓWEK!