Hej kolęda, kolęda!

Gdy Mikołaj odwiedzał uczniów w salach lekcyjnych, rozdając prezenty i cukierki, gdy  podziwialiśmy piękne prace na świątecznym kiermaszu i zajadaliśmy słodkości ze szkolnej kawiarenki, z sali gimnastycznej dochodziły anielskie dźwięki…. to śpiewali uczniowie klas
1-6 (jedna osoba z każdej klasy), w wykonaniu których usłyszeliśmy wybrane przez nich piosenki. Festiwal kolędy i pastorałki  to wielkie przeżycie szczególnie dla uczniów klas I, którzy po raz pierwszy stanęli na scenie jako soliści. Kolędom przysłuchiwała się komisja oraz publiczność złożona z uczniów naszej szkoły. Jury  nagrodziło wszystkich uczestników festiwalu oraz wyróżniło kilkanaścioro uczniów, których śpiew szczególnie zachwycił. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki świąteczne. Festiwal zakończyło wspólne kolędowanie.

 To był wyjątkowy dzień dla miłośników muzyki i śpiewu.