III Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej – wyniki

Rozstrzygnięcie KONKURSU ONLINE

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w „III Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Wejherowie pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta”, a także nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie.

Do konkursu, który w tym roku odbył się w formie online przystąpiło 20 uczestników, których oceniło Jury w składzie: Dorota Muża-Szlas (przewodnicząca), Waldemar Czaja oraz Olga Tomaszewska.

Gratulujemy wspaniałych występów i przedstawiamy wyniki konkursu. Informujemy również, że rozdanie dyplomów oraz nagród odbędzie się w bezpieczniejszym terminie, o którym powiadomi organizator konkursu.

 

Kategoria: klasy I – III

I miejsce: Alicja Jarząbek SP9 Wejherowo

II miejsce: –—————————

III miejsce: Nel Murczyńska ZPZSZP Wejherowo

Wyróżnienia: Nadia Kluz-Kamenov SP Bolszewo, Blanka Klein SP Gościcino

 

Kategoria: klasy IV – V

I miejsce: Amelia Dziewit ZSO SP9 Rumia

II miejsce: Kornelia Krajnowska SP5 Wejherowo

III miejsce: Marta Piastowska SP9 Wejherowo

 

Kategoria: klasy VI – VIII

I miejsce: Amelia Borowska ZSO SP9 Rumia

II miejsce: Wiktoria Dopka SP9 Wejherowo

III miejsce: ————————————-

Wyróżnienie: Antonina Orłowska SP Gościcino

 

Wśród laureatów konkursu znaleźli się reprezentanci naszej szkoły: Alicja Jarząbek – I miejsce w kategorii I-III, Marta Piastowska – III miejsce w kategorii IV-V oraz Wiktoria Dopka – II miejsce w kategorii VI-VIII. Nagrodzonym oraz ich opiekunom p. Halinie Groth oraz p. Beacie Fokcińskiej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Relację z konkursu można obejrzeć tutaj: LINK