Innowacja – „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”

„Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”

Klasa I e w ramach innowacji pedagogicznej w roku szkolnym 2020/2021 realizuje międzynarodowy projekt „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”. Głównymi celami projektu jest: rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania, zachęcanie rodziców do czytania dzieciom, integracja zespołu klasowego, współpraca placówek oświatowych z terenu całego kraju i zagranicznych szkół polonijnych, wzmacnianie więzi ze środowiskiem przyrodniczym – rozwijanie poczucia troski i odpowiedzialności za bliższe i dalsze otoczenie.

Właśnie zakończył się I moduł realizowanego projektu. Dzieci znakomicie wykonały wszystkie czytelnicze zadania.

Od stycznia uczniowie klasy I e pod kierunkiem Pani Anny Chodak przystąpią do realizacji kolejnego modułu projektu. Trzymamy mocno kciuki, życzymy powodzenia !

POTWIERDZENIE realizacji modułu MAŁA CHMURKA W KRAINIE DRZEW – LINK