Kiermasz Bożonarodzeniowy

W  dniu 6 grudnia 2021 r.  w naszej szkole odbył się świąteczny  kiermasz  Bożonarodzeniowy zorganizowany przez  Zespół Wychowawczy Szkoły. Na  rozstawionych stoiskach  można było kupić oryginalne, ręcznie wykonane przez uczniów naszej  szkoły ozdoby świąteczne – przepiękne domki i choinki z pierników, choinkowe stroiki, kolorowe bombki, łańcuchy, świeczniki i świąteczne kartki . Nie  zabrakło  też  kawiarenki, a  w niej  świątecznych smaków – domowych  ciast, herbatki i kawy.  Różnorodne  słodkości wykonali dla nas  rodzice naszych uczniów. W świąteczny nastrój wprowadzała wszystkich muzyka  i śpiew kolęd płynący z sali gimnastycznej gdzie odbywał się konkurs kolęd. Zakupione świąteczne ozdoby pięknie przyozdobią  każdy dom  i wprowadzą wszystkich w radosny, odświętny nastrój. Już teraz życzymy Wszystkim Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia przepełnionych rodzinnym ciepłem, radością i miłością, a  także  z całego serca dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom  za pomoc, wsparcie i zaangażowanie się w organizację  naszego świątecznego kiermaszu.

Dziękujemy za dobre serce.