Krótki Program Szkoleniowy dla Pracowników w ramach projektu Erasmus + Współpraca Szkół KA229

Krótki Program Szkoleniowy dla Pracowników

w ramach projektu Erasmus + Współpraca Szkół KA229

W dniu 24.11.2019 p. Olga Tomaszewska, p. Marta Dettlaff i p. Anna Korzonek udały się do Turcji na pierwsze spotkanie dotyczące odbywającego się w naszej szkole projektu Erasmus + „Find my echo in you”.

Podczas trwającego tydzień pobytu u gospodarzy w Izmirze, działo się bardzo dużo. Codzienne szkolenia, warsztaty, rozmowy z nauczycielami i uczniami, wzajemne poznawanie się wszystkich uczestników z krajów partnerskich – z Turcji, Macedonii, Bułgarii, Polski. Mimo wielu obowiązków związanych z realizacją projektu znalazł się również czas na zwiedzanie oraz na spróbowanie słynnej kawy po turecku.

Tydzień spędzony w Izmirze zaowocował ustaleniami dotyczącymi dalszych etapów projektu, nawiązaniem nowych przyjaźni oraz wieloma pomysłami na pracę z uczniami.