Luzino zdobyte!

Po wcześniejszym sukcesie w meczu sparingowym z Bolszewem 3:0. Tym razem nasze siatkarki z powodzeniem wzięły udział w Turnieju LZS w Luzinie. Do gry przystąpiło 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po 3 zespoły. W swojej grupie gładko pokonały SP nr 6 i Sp Linia, i awansowały dalej. W półfinale spotkały się z SP Bolszewo wygrywając 2:0. Finał był powtórzeniem meczu grupowego z SP Linia. Zwłaszcza w pierwszym secie był moment nerwowości pośród zawodniczek i wynik się kilka razy zmieniał. Jednak to nasze dziewczyny wygrały seta. A w drugim dopełniły formalności i wywalczyły I miejsce zdobywają Pucha Przewodniczącego LZS Luzino. Ogromne brawa należą się wszystkim dziewczynom, które grały. Dziękuję w imieniu własnym. A także tym, które są kontuzjowane lub nie mogły być tam razem z nami.