Mamy laureata i finalistę kuratoryjnego konkursu informatycznego

12 kwietnia 2021  r. odbył się etap wojewódzki kuratoryjnego konkursu z informatyki, czyli finał dla najlepszych informatyków. Wśród 75 uczniów z 52 szkół podstawowych znajdujących się w 19 różnych gminach województwa pomorskiego naszą szkołę godnie reprezentowali: Paweł Grzona i Witek Milewski. Oczywiście, aby uczestniczyć w finale tego konkursu trzeba było uzyskać wysokie wyniki w etapach szkolnym i rejonowym.
W Szkole Podstawowej im. św. Jana de La Salle w Gdańsku, przy zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych uczestnicy konkursu zmagali się z zadaniami praktycznymi, których poziom bardzo przekraczał wymagania podstawy programowej. Ponadto uczestnicy musieli rozwiązać test wiedzy komputerowej.
Paweł i Witek wykazali się olbrzymią wiedzą i umiejętnościami uzyskując odpowiednio tytuły laureata i finalisty.

Paweł Grzona został  laureatem kuratoryjnego konkursu informatycznego, a Witold Milewski  finalistą kuratoryjnego konkursu informatycznego.

Gorące brawa i gratulacje!