Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, który odbędzie się 25 listopada nasza szkoła już po raz IV  zorganizowała  zbiórkę NOWYCH (z metką) pluszowych maskotek, gier planszowych, zabawek oraz materiałów plastycznych i szkolnych (np.książki, zeszyty, kolorowanki, kredki, mazaki, plastelina, itp…) dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych w Trójmieście. Wszystkie zebrane rzeczy (dary) zostały  przekazane 23  listopada „Fundacji Mam Marzenie” . Zebraliśmy  sporo darów. Okazali Państwo wielkie serce. Jesteśmy dumni, że mamy takich uczniów i rodziców.

Dziękujemy wszystkim za pomoc, szczególnie Wiktorii Dopka, Nadii Skrzypkowskiej z kl IV B oraz Marii Strągowskiej z kl 3 B gimnazjum za wyjście z inicjatywą pomocy.

[/su_custom_gallery]