MIĘDZYSZKOLNY PROJEKT JĘZYKOWY

Chętni uczniowie naszej szkoły z klas VII i VIII wzięli udział w międzyszkolnym projekcie językowym : „Języki obce wokół nas”. Celem projektu było motywowanie uczniów do nauki języków obcych, współpraca międzyszkolna, nauka podstawowych zwrotów w różnych językach oraz zorganizowanie w swoich szkołach Europejskiego Dnia języków Obcych.

Efektem naszej pracy jest również stworzenie wirtualnych słowników języków obcych, których tematyką był „dom”.

Link do słownika wirtualnego.

 

                                                                                                                            Anna Kleppin – Formela

                                                                                                                           Katarzyna Kowalewska