Miejskie Zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych

MIEJSKIE ZAWODY  W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 23.03.2022r Nasza Szkoła była organizatorem Miejskich Zawodów w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na „Blizie” na os. Przyjaźni.

W zawodach wzięły udział Szkoły Podstawowe: Nr 11, SP Nr 6, SP Nr 8, SP Nr 9.

Uczniowie rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych tzn dzieci rocznik 2009 i młodsze oraz młodzież roczniki 2008 i 2007.

Osiągnięcia Naszych Uczniów

Kategoria Dzieci 2009 i młodsze

Drużyna dziewcząt : DYDERSKA PATRYCJA 5C, GOŁĄBEK POLA 7A, KRZEBIETKE AGATA 7E, ORZECHOWSKA HANNA 6A, MALINOWSKA AGATA 6A, WOHS WIKTORIA 7E, SAWA ORZECHOWSKA 6A – II miejsce

KRZEBIETKE AGATA    III miejsce

Drużyna chłopców: KASPIAN CZAJA 6B, FORMELA FILIP 4E, NADOLSKI SZYMON 5E, LIS NIKODEM 6A, SIENKIEWICZ SZYMON 6A, KUŹMIŃSKI CEZARY 5C – III miejsce

Kategoria Młodzież 2008 i 2007

Drużyna dziewcząt:  BARCZ MAJA 8F, FORMELA JULIA 8E, GRZONA ZOFIA 8I, KLAHS DOROTA 8F, OLEK ZUZANNA 8E, RYDUCHOWSKA LUIZA 8H, SĄDEJ ZOFIA 7H, GRZONA ZOFIA 8I – miejsce III

I miejsce         Grzona Zofia

III miejsce      Sądej Zofia

Drużyna chłopców:  CZARNECKI DORIAN 7E, KONKOL JAKUB 8F, PTACH GRACJAN 8H, STENKA ALEXANDER, ŚWIOSTEK MICHAŁ 7E, SĘKOWSKI IGOR 7H, MARKOWSKI GRZEGORZ 8H – miejsce II

II miejsce       Konkol Jakub

Zawodnicy, którzy zajęli indywidualnie miejsca na podium będą reprezentować nas 5.04.2022 na zawodach Powiatowych. Życzymy powodzenia!

Opiekunowie drużyn:
Katarzyna Konopińska-Karbownik, Jacek Rohde