„Najlepsi z najlepszych”

Tradycją naszej szkoły jest podsumowanie każdego roku szkolnego uroczystością „Najlepsi z najlepszych”. W tym szczególnym dniu zaszczyciła nas obecnością była Dyrektor Gimnazjum nr 1 Mikołaja Kopernika pani Małgorzata Zaleska. Zgromadzonym najlepszym uczniom wręczono nagrody za: wzorową frekwencję, wyniki w nauce oraz działalność na rzecz szkoły.

Dwie uczennice zostały wyróżnione nagrodą Mikołaja Kopernika. Nagrody wyróżnionym uczniom wręczyli zastępca Prezydenta Miasta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz, przewodniczący Rady Miasta Bogdan Tokłowicz, przedstawiciel Starostwa Powiatowego Jacek Thiel i dyrektor szkoły Olga Tomaszewska.

Impreza została przygotowana przez panią Beatę Parchem-Albecką i pana Bogdana Kruwelskiego.