Nasza szkoła mistrzem!

Szkoła Podstawowa nr 9 MISTRZEM Wejherowa Szkół Podstawowych w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w MINIPIŁCE SIATKOWEJ.
Dnia 07 lutego 2017r. odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minipiłce siatkowej.
W rywalizacji uczestniczyły 3 szkoły. Turniej odbywał się systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Baranowski Szymon kl. 6d, Czaja Paskal kl. 6c, Dąbrowski Błażej kl. 6e (kapitan reprezentacji), Dobosz Maciej kl. 6e, Ellwart Konrad kl. 5c, Furmann Mateusz kl. 6b, Grzywacz Dawid kl. 6e, Nikadon Oskar kl. 5c, Pawłowski Maciej kl. 6d, Runtz Konrad kl. 6e zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do zawodów powiatowych, które odbędą się w Szkole Podstawowej nr 9 w Rumi dnia 17 lutego 2017 r.