„Nie jest kolorowo”

Projekt „Nie jest kolorowo” to akcja charytatywna przeprowadzana głównie na terenie placówek szkolnych województwa pomorskiego przez Stowarzyszenie Traugutt. Przedmiotem zbiórek są nowe przybory szkolne – pióra, długopisy, kredki, plastelina, farbki, zeszyty, bloki rysunkowe, plecaki oraz wszystkie inne materiały, które są niezbędne do nauki i rozwoju uczniów. Zebrane przedmioty zostaną przekazane dzieciom w polskich placówkach edukacyjnych na Kresach. Tegoroczna edycja jest już piątą z kolei zbiórką.

W dniach 4.11 – 8.11 w naszej szkole odbyła się już po raz drugi  zbiórka przyborów  szkolnych dla polskich placówek edukacyjnych  na Kresach. Organizacją i przeprowadzeniem zbiórki zajął się Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie