Olimpiada Informatyczna Juniorów – Witek Milewski

Witek Milewski – uczeń klasy 8D, w bieżącym roku szkolnym brał udział w  Olimpiadzie Informatycznej Juniorów. Pierwszy etap zmagań odbywał się w formie zdalnej w okresie od 26 października do 17 stycznia, a drugi przeprowadzony został online 12 marca 2022 r.. Witek zakwalifikował się do III stopnia zawodów, które rozegrane zostały stacjonarnie 14 maja 2022 roku na Uniwersytecie Warszawskim. W dniu 22 maja 2022 r. odebrał w Warszawie w budynku Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych tytuł finalisty XVI Olimpiady Informatycznej Juniorów. Zgodnie z regulaminem, tytuł uzyskany na olimpiadzie informatycznej, uprawnia ucznia do otrzymania celującej rocznej oceny klasyfikacyjnej z informatyki oraz przyjęcia do wybranej szkoły ponadpodstawowej w całym kraju poza zwykłym postępowaniem kwalifikacyjnym

Serdeczne gratulacje.

Poniżej znajduje się link do zdjęć z III etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów:
link