Podsumowanie konkursu – ,,Misie”

W bieżącym roku szkolnym 2017/2018, z inicjatywy Przewodniczącej Rady Rodziców, uczniowie klas II gościli w swoich domach „Misie”.
Każda klasa otrzymała we wrześniu pluszowego misia, któremu nadała imię i którego każdy uczeń gościł u siebie w domu przez cały tydzień. Swoje przygody z misiem drugoklasiści zapisywali w zeszycie, z którego powstał wspaniały pamiętnik. Każda klasa w maju oddała pięknie zapisany wspomnieniami, ozdobiony zdjęciami  pamiętnik Przewodniczącej  Rady Rodziców – Pani Liliannie Breen, która razem z Panią Dyrektor wybrała najciekawszy z nich. Decyzja była trudna, wszystkie były piękne, pełne zdjęć i rysunków oraz ciekawych opowiadań. W rezultacie najwyżej oceniono pamiętnik klasy II b, II c, i II a. Poza tym uczniowie, którzy najciekawiej opisywali swoje przygody z misiem zostali dodatkowo wyróżnieni. Z klasy II a: Maja Stolarczyk i Szymon  Kraszkiewicz, z klasy II b : Nikola Lehman i Fabian Roszkowski, a z klasy II c : Nicol Paradowska i  Damian Jaedtke.
Dziękujemy Pani Przewodniczącej i życzymy kolejnych, ciekawych inicjatyw.