Powiatowe zawody w lekkiej atletyce

Grudzień, to nie tylko okres przedświąteczny ale też czas na rywalizację w Halowej lekkoatletyce. Tym razem również nie zabrakło zawodników w hali SP nr 6 w Wejherowie, którzy walczyli o awans do Powiatowych zawodów w LA w Rumi. Nasi zawodnicy z SP nr 9 zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając awans w ośmiu konkurencjach. Zdobywając tym samym – 4 złote medale i 2 srebrne. Wśród dziewczyn swoje starty wygrały : Karolina Gaffka – 600m i skok w dal z miejsca; Martyna Piekut – bieg na 30 m. A wśród chłopców błysnął swoim talentem Andrzej Pionk – skacząc w dal z miejsca rekordowe – 2,84 m. I dokładając na zawodach powiatowych kolejne 11 cm, zostając tym samym Mistrzem Powiatu w skoku w dal.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych sportowców, którzy przyczynili się do tak znacznego sukcesu i życzymy im Zdrowia i Sił do Wałki Sportowej w Nadchodzącym Nowym 2018 Roku.

[/su_custom_gallery]