PROFI IN DEUTSCH

W piątek 11 marca 2022 r. w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 w Wejherowie odbył się finał konkursu języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych „Profi in Deutsch”. Uczestników finału wyłoniono na podstawie testu pisemnego przeprowadzonego w macierzystych placówkach ( I etap)  oraz sprawdzeniu wiadomości i umiejętności za pomocą aplikacji internetowej ( II etap).

Miło nam poinformować, że do finału , który miał formułę znanego programu telewizyjnego pt. „Jeden z dziesięciu”, zakwalifikował się uczeń naszej szkoły – Jan Szczerkowski.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych, zwłaszcza, że znajomość języków obcych to dziś ważny element planowania przyszłości i kariery zawodowej.

                                                      Marta Dettlaff

                                                     Anna Kleppin- Formela