Rozstrzygnięcie konkursu Rady Rodziców ZNICZ

Dziękujemy klasom I-III za liczny udział w konkursie Rady Rodziców „Znicz”, dostaliśmy wiele prac i jesteśmy za nie wdzięczni. Przedstawiamy laureatów: I miejsce- Kacper Sulkowski klasa I C, II miejsce- Dawid Rek klasa II D, III miejsce-Zuzanna Knop klasa I B oraz Filip Bemke klasa III C.

Wyróżnienia dostali: Adam Czupryński klasa I D, Amelia Mach klasa I A, Nikodem Woźniak klasa I A, Szymon Żełudowski klasa IC, Mateusz Pionk klasa I E, Paweł Kozioł klasa I D, Wojtek Bartusiak klasa III A , Karolina Bartusiak klasa I A, Marta Grzenkowicz klasa III A.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim.

Informujemy, iż znicze zostaną wykorzystane i pozostawione w specjalnych miejscach takich jak np. pomnik przy SP 9 ul. Sobieskiego, czy na Piaśnicy.

Rada Rodziców