Spotkania przy choince

Oddziały przedszkolne . . . Grupa 0 a – Spotkanie przy choince

Tradycją klas 0 jest zapraszanie rodziców na uroczystość wigilijną. Dzieci w tym dniu prezentują wcześniej przygotowane przedstawienia związane z narodzeniem Jezusa. 19. 12.2019 r. grupa 0a  zaprezentowała inscenizację teatralną pod tytułem „Spotkanie przy choince”.

Oddziały przedszkolne . . . Grupa 0 b – Spotkanie przy choince

17 grudnia 2019 r.,  tuż przed Świętami Bożego Narodzenia grupa 0 b zaprezentowała dla rodziców występ pt. „Spotkanie przy choince”, którego celem było wprowadzenie w atmosferę zbliżających się Świąt.

Oddziały przedszkolne . . . Grupa 0 c – przygotowania    do Świąt Bożego Narodzenia oraz Jasełka dla rodziców

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem. W przedświąteczny poniedziałek (16.12.2019) odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. W role aktorów wcieliły się przedszkolaki, zaś widzami byli ich rodzice. Po występie, nawiązując do pięknej, staropolskiej tradycji wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Następnie wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku.

Oddziały przedszkolne . . . Grupa 0 d –Jasełka dla rodziców

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, wyjątkowy.  20 grudnia 2019 r., w ostatni dzień  w szkole, tuż przed Świętami odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe dla rodziców. W role aktorów wcieliły się przedszkolaki, zaś widzami byli ich rodzice. Po występie, wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Na zakończenie  wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku.