Sukces uczennic z klasy II C

XX Jubileuszowy Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej  „Co nam w duszy gra”

Dnia 7 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Rumi odbył się XX Jubileuszowy Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej  „Co nam w duszy gra”.

Naszą szkołę  w kategorii klas II-III reprezentowały: solistka Iga Żuchlińska i duet „Promyki” w składzie Alicja Jarząbek i Zofia Żmich.  Wykonawcy byli oceniani pod względem aranżacji utworu, wyboru piosenki zgodnie z wybranym przez siebie tematem, wykonania i ogólnego wrażenia. Jury podczas wręczania nagród podkreśliło wysoki poziom występujących uczestników i podziękowało za tak liczny udział reprezentantów szkół z naszego regionu.

Nasze uczennice zdobyły miejsca:

Kategoria soliści: IGA ŻUCHLIŃSKA II MIEJSCE

Kategoria duety: ALICJA JARZĄBEK i ZOFIA ŻMICH II MIEJSCE

SERDECZNIE GRATULUJEMY!