Święto Niepodległości – apel dla uczniów klas I – III

W dniu 10 listopada odbyła się w naszej szkole piękna lekcja historii z okazji obchodów Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie klasy II C i II D przygotowali uroczysty apel, podczas którego nie zabrakło wierszy, pieśni patriotycznych oraz informacji historycznych.
Przeżyliśmy piękne chwile, wczuwając się w klimat 11 listopada 1918 roku, gdy Polacy po 123 latach niewoli witali Ojczyznę wolną i wspaniałą.

Podczas apelu zostały wręczone nagrody za szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Moja Ojczyzna”.

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas I- III „ Moja Ojczyzna ”

I miejsce : Filip Płotka kl. I b , Marcin Magrian kl. II d,  Patrycja  Junko kl.IIIc

II miejsce : Szymon Żełudkowski  kl. I c, Julia Wariasz kl. II e, Wiktoria Mrozowska II d, Karolina Krzyżanowska kl. III c

III miejsce : Maria Sobkiewicz kl. I d, Aleksander  Topa kl. II e, Zofia Thiel kl.2 c, Izabela Jabłonowska kl. II e, Marcin Formella III c