Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018-2019

Jak to zwykle bywa, po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy, wszyscy wyczekiwali na ten upragniony, ostatni szkolny dzwonek. W tym roku w szkolnej auli  po raz pierwszy pożegnaliśmy uczniów klas ósmych i po raz ostatni uczniów klas gimnazjalnych

Dyrektor Olga Tomaszewska razem z wychowawcami wręczyła wyróżnienia i świadectwa ukończenia szkoły ośmioklasistom i uczniom klas trzecich gimnazjalnych życząc jednocześnie udanych i bezpiecznych wakacji oraz dostania się do wymarzonej szkoły. Klasy siódme pożegnały szkołę w środę, a podczas uroczystego apelu uczniowie otrzymali wyróżnienia i świadectwa ukończenia klasy siódmej z rąk dyrektor Olgi Tomaszewskiej i wychowawców.

Wakacje to wciąż czas relaksu i dobrej zabawy. Niech więc słońce wygrzeje Wasze strudzone organizmy, a leniwie płynące dni niech  ukoją skołatane nerwy. Spotkamy się we wrześniu – wypoczęci, radośni i ciekawi nowego roku szkolnego.