Wycieczka do Miasteczka Westernowego

23 maja 2019 r. klasa IV b i V h pojechały na całodniową wycieczkę do Miasteczka Westernowego w Grudziądzu. Zwiedzaliśmy Miasteczko Westernowe z kreatywnymi zabawami, mieliśmy spotkanie z żywą historią: Western Show. Spotkaliśmy Lucky Luka i jego niesfornych towarzyszy. Były również warsztaty kreatywnego LEGO. Mieliśmy bezpośredni kontakt ze zwierzętami w ZOO,  oglądaliśmy Mega-Owady i figury zwierząt niewystępujących w Polsce. Zwiedzaliśmy Park Jurajski z poruszającymi i wydającymi dźwięki dinozaurami. Podziwialiśmy morskie zwierzęta w skali 1÷1. Zwiedzaliśmy Magiczną Krainę Bajek, Baśni i Legend. Poszaleliśmy w Luna Parku na urządzeniach rekreacyjnych:) Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie w stylu Westernowym. Wycieczka była bardzo udana, uczniowie wracali z uśmiechami na twarzy. Najchętniej zostaliby w Miasteczku Westernowym jeszcze dłużej. Opiekunowie: p. Iwona Piętal, p. Justyna Wiercińska i p. Bożena Gruba.