wycieczka klasy 5g

Dnia 11 lutego 2020 r. uczniowie klasy V G pod opieka nauczycieli K. Kowalewskiej oraz M. Rohde wybrali się na wycieczkę do Centrum Eksperyment w Gdyni. Mimo deszczowej pogody wszystkim dopisywał humor, ponieważ na wystawie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Najpierw uczniowie wzięli udział w warsztatach „Komórka pod mikroskopem”. Mieli okazję wykonać samodzielnie kilka doświadczeń i korzystając z profesjonalnego mikroskopu, poznać budowę komórki roślinnej. Następnie uczniowie miło i owocnie spędzili czas na zabawie przy stanowiskach interaktywnych, przekonując się, że zdobywanie wiedzy może być wyzwaniem i ciekawą przygodą. Poznawanie świata z perspektywy innej niż szkolna ławka dostarczyło  wszystkim wielu pozytywnych emocji.