Zawody w halowej piłce nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa

Dnia 14 grudnia 2016 r. odbyły się zawody w halowej piłce nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Wzięło w nim udział pięć drużyn. Drużyna składała się z 4 zawodników w polu i bramkarza. Reprezentacja Naszej Szkoły wygrała wszystkie mecze. Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Pawłowski kl. 6d – kapitan, Szymon Baranowski kl. 6d, Oskar Nikadon kl. 5e, Paskal Czaja kl. 6c, Bartosz Labudda kl. 6e, Nikodem Dąbrowski kl. 4c, Marek Müller kl. 5d, Maciej Müller kl. 5d, Kordian Bołtrukanis kl. 5d.

Królem strzelców został Maciej Pawłowski (strzelił 5 bramek), najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Szymon Baranowski z klasy VId, a najlepszym bramkarzem został Marek Müller, za co otrzymali statuetki. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i przekazano puchar dla szkoły, która tym samym została
MISTRZEM WEJHEROWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ.
GRATULUJEMY!