Atrakcyjne nowości książkowe w Bibliotece!

Miło nam poinformować, że biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego 300 w grudniu 2022 roku wzbogaciła się o nowe atrakcyjne książki. Oferujemy m. in. wspaniałą serię autorstwa Brandon Mull „Smocza staż” oraz kolejne tomy książki Nancy Springer „ Enola Holmes”, a także popularną serię A. Maleszki „Magiczne drzewo”.
Polecamy również komiksy paragrafowe Cztery śledźtwa Sherlocka Holmsa, w których wcielasz się w rolę Sherlocka i sam decydujesz, jak zakończy się śledztwo!
Zachęcamy do wypożyczania książek “Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”. To niezwykła seria wypełniona magią, gdzie fantazje i starożytne mity powracają do nowoczesnego, amerykańskiego świata!
Proponujemy wiele innych ciekawych książek. Zapraszamy wszystkich Czytelników do odwiedzenia biblioteki szkolnej! Pierwsze nowości książkowe pojawiły się już na półkach. Zachęcamy więc do odpoczynku przy ciekawej lekturze.