Dzień Unii Europejskiej 9 maja

Jak co roku z okazji Dnia Unii Europejskiej przewidziano różne atrakcje dla uczniów klas 6-8 naszej szkoły. Reprezentanci klas ósmych brali udział w ESCAPE ROOM. Uczniowie aby zdobyć kod musieli rozwiązać różne zagadki i łamigłówki. Za zadanie mieli m.in. ułożyć Trimino, dopasować flagi do nazw państwa, odkodować za pomocą specjalnej tarczy pytanie i wybrać prawidłową odpowiedź czy rozwiązać krótki Quiz wiedzy o
Unii Europejskiej. Jako pierwsza z pułapki wydostała się klasa 8 h, następnie 8g i 8a. Ochotnicy przygotowywali Lapbooki na wystawę o Unii Europejskiej. W tej kategorii najlepsze były Agata Malinowska i Monika Szweda, II miejsce zdobyły Sawa Orzechowska i Wiktoria Wasielka , III miejsce otrzymała Julia Rolbiecka.  Każdy, kto miał ochotę zmierzyć się z łamigłówkami mógł wziąć udział w konkursie kodów QR. Tu zwycięska okazała się być drużyna z 6c:Ania Piotrowicz, Agata Eremus i Milena Kłosowska. Drugie miejsce zdobyły Izabella Markstein i Zuzanna Kwidzińska, a III miejsce Nikodem Baranowski.
Gratulujemy zwycięzcom!!!!