Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa.

Dnia 14 grudnia 2022r uczniowie naszej szkoły brali udział   w mikołajkowo-świątecznym turnieju halowej piłki nożnej  o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa.

Dziewczęta rocznik 2010 i młodsze zajęły 3 miejsce, a chłopcy uplasowali się na 5 pozycji turnieju. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana.

Naszą szkołę reprezentowali:

Kisielewska Iga (6c), Riebandt Julia (7c), Orzechowska Sawa (7d), Machola Maja (6e), Cichoń Nadia (6e), Eremus Agata (6d), Szulc Amelia (6d), Julia Hennig, Fetta-Płotka Mateusz(6a), Brodzisz Sebastian (6a), Bury Kacper (5c), Miłek Wiktor (6c), Bednarski Tomasz (5c), Miłek Adam (4b), Grzywacz Kacper (6e), Bochentyn Dawid (6e), Nadolski Szymon (6e), Kandzora Leon (4b), Latacz Jakub (5a).

Opiekunowie drużyn nauczyciele WF

                                        Karolina Nalepka i Bogdan Kruwelski