Wielki sukces klas II a i II c!

Klasy IIa i IIc odniosły ogromny sukces, zdobywając nowoczesny sprzęt dla naszej szkoły! Nasza szkoła znalazła się wśród 10 nagrodzonych szkół podstawowych w całej Polsce w konkursie „Aktywna Stacja Galaxy” organizowanym przez firmę Samsung.

To wielkie wyróżnienie i powód do dumy dla całej naszej społeczności szkolnej. Dzięki wygranej nasza szkoła zostanie wyposażona w najnowsze technologie, takie jak interaktywny flipchart Samsung Fl!p 2 oraz 15 tabletów Tab S9 FE. Te innowacyjne narzędzia z pewnością ułatwią naukę i uczynią ją jeszcze bardziej fascynującą. Sukces ten jest efektem ciężkiej pracy, zaangażowania i współpracy. Udowodniliśmy, że razem możemy osiągnąć naprawdę wiele!

Program „Stacja Galaxy. Bezpieczne miejsce w sieci” to inicjatywa Samsunga, której celem jest edukacja dzieci w wieku 7-9 lat oraz ich rodziców i nauczycieli na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. W ramach konkursu „Aktywna Stacja Galaxy” szkoły organizowały dodatkowe aktywności, angażując te trzy grupy. Dziesięć najaktywniejszych szkół zostało nagrodzonych interaktywnym flipchartem Samsung Fl!p 2 oraz 15 tabletami Tab S9 FE. Kryteriami oceny były spójność z celami programu, kreatywność i zaangażowanie.

Szczególne podziękowania za wsparcie przedsięwzięcia kierujemy do Rady Rodziców SP Nr 9 Wejherowo, a w szczególności pani Justynie Fijałkowskiej i pani Liliannie Breen. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali za nas kciuki. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych i do zobaczenia na kolejnych wyzwaniach!

Anna Chodak

Monika Grajkowska

https://stacjagalaxy.pl/aktualnosci/stacja-galaxy-w-wejherowie