XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 7 października 2022 r. obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Klasy VII wzięły udział w konkursie matematycznym, w którym trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą matematyczną z zakresu tabliczki mnożenia, ale również sprawnością manualną, sprytem i spostrzegawczością.  Tytuł mistrza otrzymała klasa VII B, natomiast miejsce II zajęła klasa VII D   i III miejsce – VII c.

Natomiast uczniowie klas VI i VIII rozwiązywali zadania konkursowe w klasach, za co zostali nagrodzeni słodkościami.

Należy także nadmienić, iż korytarze tego dnia zostały pięknie wystrojone plakatami wykonanymi przez uczniów klas VI-VIII, za co wszystkim ślicznie dziękujemy.

Wszyscy bawiliśmy się bardzo dobrze i miło spędziliśmy razem czas.

Nauczyciele matematyki