Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

 

Klasy młodsze

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 8 oraz klas 6-7

20-21 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 9 odbyła się  uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 8 oraz klas 6-7. Były to spotkania pozwalające podsumować ostatnie miesiące, zamknąć etap i rozpocząć nowy.

Dyrektor szkoły Pani Olga Tomaszewska oraz wicedyrektor Pan Wojciech Kurowski w swoim przemówieniu pogratulowali uczniom osiągnięć i podkreślili ich zaangażowanie w naukę oraz różnorodne działania pozalekcyjne. Podczas uroczystości nie zabrakło także występów artystycznych. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty, wykonując piosenki oraz krótkie scenki teatralne.

Po czym nastąpiła najważniejsza dla naszych uczniów część – wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie oraz świadectw z wyróżnieniem. Rodzicom wręczono listy gratulacyjne.

W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.