Mini piłka siatkowa

III miejsce Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w MINI PIŁCE SIATKOWEJ
Dnia 17 lutego 2017 r. odbyły się w Rumi Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej.
W rywalizacji uczestniczyło 6 najlepszych szkół z powiatu wejherowskiego. Drużyny podzielono na dwie grupy. Do kolejnego etapu przechodziły po 2 najlepsze drużyny, które rozgrywały mecze systemem „każdy
z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Szymon Baranowski kl. 6d, Maciej Pawłowski kl. 6d, Czaja Paskal kl. 6c, Dąbrowski Błażej kl. 6e, Dobosz Maciej kl. 6e, Ellwart Konrad kl. 5c, Furmann Mateusz kl. 6b, Grzywacz Dawid kl. 6e, Nikadon Oskar kl. 5c, Szymon Raedtke, kl. 6d zajęła III miejsce.
Gratulujemy!