sport w roku szkolnym 2020/2021

POWIATOWE DRUŻYNOWE  IGRZYSKA  W SZACHACH  09.10.2020r

ROCZNIK 2008 I MŁODSZE

Naszą Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Burchardt Ola, Cichy Olgierd, Kruk Tymon,

Nagel  Szymon, Maksymiuk Mateusz. Wywalczyła  II miejsce.

Drużynowe Zawody w Badmintona

W dniu 6 października 2020 r. odbyły się  Drużynowe Zawody w Badmintona.
Zarówno  dziewczęta, jak  i chłopcy  w kategorii wiekowej rocznik 2006/07 zdobyli II miejsce.
Skład drużyny dziewcząt: Kamińska Wiktoria, Pryymachuk Wiktoria, Formela Julia.
Skład drużyny chłopców: Ptach Gracjan, Wachowski Filip.

Drużynowe Biegi Przełajowe

W dniu 2 października 2020 r. odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe.  Zarówno  dziewczęta, jak  i chłopcy  w kategorii wiekowej rocznik 2008 i młodsi zajęli III MIEJSCE.

Skład drużyny dziewcząt: Banzemer Emilia, Krzebietke Agata, Kwiatkowska Kaja, Paradowska Nadia, Saternus Zuzanna, Sądej Zofia, Wohs Wiktoria

Skład drużyny chłopców: Darznik Kacper, Garstkowiak Artur, Jeziórski Szymon, Klewer Jakub, Maciejewski Antoni, Sobiecki Piotr, Szur Michał

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 2 października 2020 r, reprezentacja naszej szkoły w składzie: Viktoria Cichy, Anna Dampc, Maja Kalkowska, Wiktoria Kamińska, Nikola Mrozek-Gliszczyńska, Zofia Okoń,  Milena Hintzke-Wiśniewska, Nikodem Dąbrowski, Nikodem Kaczorowski, Jakub Miszke, Filip Paczul, Gracjan Ptach, Filip Wachowski oraz Paweł Zubowicz brała udział w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Chłopcy zajęli 3 miesiące a dziewczęta  4 wśród wszystkich wejherowskich szkół.