sport w roku szkolnym 2022/2023

w Tenisie Stołowym

W kategorii dzieci rocznik 2010 i młodsi
Sawa Orzechowska 7d Hania Orzechowska 7d

Dnia 25.11.2022 w Miechucinie odbyły się Mistrzostwa Dzieci w Tenisie Stołowym.

Po zaciętej rywalizacji Nasze dziewczyny zajęły

Ogromne gratulacje !!!

Opiekun Anna Dawidowska

I i III miejsce w powiecie

W Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Tenisie Stołowym  dziewcząt w kategorii dzieci rocznik 2010 i młodsi Sawa Orzechowska 7d i Hania Orzechowska 7d – uczennice SP 9 zajęły I miejsce.

W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży  w Tenisie Stołowym dziewcząt w kategorii młodzież rocznik 2008/2009  Natalia Albecka 8 b i Zofia Sądej 8 h – uczennice SP 9 zajęły III miejsce.

Opiekun: Anna Dawidowska

Igrzyska Szkół Podstawowych w Koszykówce

Dnia 24 października 2022r w Wejherowie rozegrano Igrzyska Szkół Podstawowych w koszykówce 3/3 w kategorii Dzieci i Młodzieży .

Nasza reprezentacja dzieci dziewcząt i chłopców zajęła II miejsce.

W kategorii młodzieży w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3 reprezentacja naszej szkoły w składzie Albecka Natalia, Burchardt Ola, Lewińska Laura, Sądej Zosia, Czaja Kaspian, Olszyna Maksymilian, Wilkiewicz Ilja, Bichowski Wiktor, Śliwiński Adam uzyskała 4 i 5 miejsce wśród szkół wejherowskich.

Igrzyska Miejskie w Tenisie Stołowym dziewcząt

Pierwsze Miejsce w Igrzyskach Miejskich w Tenisie Stołowym dla dziewczyn z SP  9

W kategorii dzieci rocznik 2010 i młodsi: Sawa Orzechowska 7d, Hania Orzechowska 7d,.

W kategorii młodzież rocznik 2008/2009: Aleksandra Burchardt 8 h, Natalia Albecka 8 b, Zofia Sądej 8 h.

Opiekun Anna Dawidowska

Igrzyska Miejskie w Tenisie Stołowym chłopców

Dnia 21 października 2022 r. w Wejherowie rozegrano Igrzyska Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali:

drużyna dzieci– Oliwier Dopka, Mateusz Fetta-Płotka, Filip Formela

drużyna młodzieży – Dawid Pleger, Wiktor Bichowski, Dorian Czarniecki.

Miejskie Zawody w Unihokeju

Dnia 18 października 2022 r. odbyły się Miejskie Zawody w Unihokeju dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Maja Machola – 6e, Nadia Cichoń – 6e, Natalia Gapińska – 6d, Iga Kisielewska – 6c, Sawa Orzechowska – 7d, Hanna Orzechowska – 7d, Julia Riebandt – 7c, Agata Eremus – 6d, Amelia Szulc – 6d, które zajęły II miejsce.

NASZA SZACHOWA DRUŻYNA NA PODIUM W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH

13.10.2022r w Szkole Podstawowej Nr2 w Kartuzach odbyły się Drużynowe Zawody Szachowe. Łatwo nie było, poziom gry zawodników był bardzo wysoki ostatecznie zajęliśmy III miejsce.

Skład drużyny:  kapitan – Olgierd Cichy 5 A, Aleksandra Burhardt 8 H, Szymon Nagel 8 B, Tymon Kruk 8 H, .Jan Grzenia 8 H

Opiekun drużyny:

Anna Dawidowska