oddziały przedszkolne 2023/2024

WIZYTA W URZĘDZIE MIASTA 0 A

Dnia 26.09.2023 roku grupa zerówkowa Oa wybrała się do Urzędu Miasta. W ramach wizyty dzieci poznały pracę prezydenta miasta oraz historię Wejherowa i jego założyciela.

DZIEŃ JESIENI 0 A

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 0 A

WITAMY W ZERÓWCE 

Dnia 15 września 2024 r. dzieci z oddziału przedszkolnego „OA”, a także 20 września z oddziału przedszkolnego „OB” oraz 21 września z oddziału przedszkolnego „OC”, wzięły udział w pikniku. Celem tego wydarzenia było zintegrowanie grupy poprzez wspólne zabawy na świeżym powietrzu, przy wspaniałej pogodzie. Od samego początku dzieci miały okazję korzystać z boiska szkolnego. W trakcie trwania pikniku zorganizowano różnego rodzaju konkurencje sportowe, zarówno zespołowe, jak i indywidualne. Obejmowały one między innymi: wyścigi z piłką, rzuty pierścieniem do celu oraz bieg z woreczkiem. Na zakończenie każdy uczestnik został nagrodzony słodkim upominkiem. Po tak intensywnych zajęciach przyszedł także czas na wspólny odpoczynek na kocykach. Wszyscy, którzy w tych dniach uczestniczyli w zajęciach odmiennych od tych codziennych, wyrazili ogromną satysfakcję i radość z podjętych działań. To wyjątkowe wydarzenie pokazało, jak wspaniale można integrować dzieci. Piknik zakończył się uśmiechami na twarzach uczestników.