Pracownicy

 

LP NAZWISKO I IMIĘ NAUCZANY PRZEDMIOT
1
2
3
4
5
Gacek – Selonke Irena
Langa Maria
Rohde Monika
Ratke Grażyna
Rybakowski Wojciech
Religia
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Aleksandrowicz- Szwarc Ewa
Aronowska Wiesława
Borowiec Danuta
Chodak Anna
Dąbrowska Kinga
Dębska Jolanta
Groth Halina
Kulling Wiesława
Langa Aleksandra
Michalska Anna
Puszczewicz Sławomira
Siemińska Anita
Szeląg Monika
Szkaradzińska Irena
Zdralek Dorota
Zdunkowska Marta
Edukacja wczesnoszkolna
1
2
Kutwin Renata
Peplińska – Karda Agnieszka
Wychowawca w klasie integracyjnej
1
2
3
4
5
6
7
8
Bieszke Lucyna
Buczyło-Sikora Iwona
Damaszke Iwona
Kurowski Wojciech
Parchem-Albecka Beata
Strzęciwilk Barbara
Willma Agnieszka
Ziemann Barbara
Język polski
1
2
3
4
5
Brzeziński Marek
Kozielecka Lucyna
Lilla Marcin
Merc Katarzyna
Rohde Aleksandra
Historia
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Grzenkowicz Izabela
Gulbinowicz Alicja
Kanczkowska Kamila
Kobiella Barbara
Korzonek Anna
Kowalewska Katarzyna
Pawłowski Józef
Szlas Sonia
Urban Hanna
Włodarczak Iweta
Wysocka Aleksandra
Język angielski
1
2
3
4
Dettlaff Marta
Kreft Marlena
Kleppin-Formela Anna
Podhajecka Magdalena
Język niemiecki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Barańska Joanna
Gruba Bożena
Piętal Iwona
Sikora Patrycja
Strągowska Anna
Szulgo Celina
Tomaszewska Olga
Westa Karolina
Wiercińska Justyna
Wróblewska Anna
Matematyka
1
2
3
4
Patock – Myszewska Barbara
Pawlikowska Renata
Włodarczak Iweta
Wójcik Bożena
Przyroda
1
2
Roszko Lucyna
Wójcik Bożena
Biologia
1
2
3
4
Kustusz Gabriela
Patock-Myszewska Barbara
Pawlikowska Renata
Włodarczak Iweta
Geografia
1 Sępioł Jolanta Fizyka
1 Socha Wioletta Chemia
1
2
3
4
Fokcińska Beata
Janus Aleksandra
Szypelt Wiesława
Tomaszewska Olga
Muzyka/Zajęcia artystyczne
1
2
3
Hinc Beata
Kubik Małgorzata
Matuszczak Danuta
Plastyka
1
2
3
Ciesielska Mirosława
Formella Stella
Szkaradzińska Irena
Technika/Zajęcia techniczne
1
2
3
4
5
6
7
Ciesielska Mirosława
Gruba Bożena
Klawitter – Pohnke Aleksandra
Pawlikowski Tomasz
Rohde Aleksandra
Sawicka Magdalena
Szkaradzińska Irena
Zajęcia komputerowe/Informatyka
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Brzeziński Marek
Dawidowska Anna
Gwizdalski Piotr
Jezierski Krzysztof
Konopińska-Karbownik Katarzyna
Kruwelski Bogdan
Nalepka Karolina
Rohde Jacek
Rostankowska Paulina
Sawicka Magdalena
Sikora Andrzej
Wójcik Bożena
Wychowanie fizyczne
1 Franek-Kurdek Karolina Edukacja dla bezpieczeństwa
1
2
Baran Gabriela
Merc Katarzyna
Wychowanie do życia w rodzinie
1
2
3
4
Kubiaczyk Bożena
Malinowska Danuta
Nawrocka-Elas Emilia
Straszewska Marta
Wychowanie przedszkolne
1
2
3
Kosmala Aleksandra
Fokcińska Beata
Podolska Sabina
Biblioteka
1
2
3
4
5
6
Fedoryniec Agnieszka
Fleger Natalia
Kubiaczyk Małgorzata
Noetzel Anna
Pałubicka Aurelia
Rompca Maria
Świetlica
1
2
3
Bigus Lucyna
Franek-Kurdek Karolina
Szałaj Beata
Pedagog/Terapia pedagogiczna
1 Gredecka Małgorzata Logopeda
1
2
3
Gilewicz Dominika
Heba – Przybylska Natalia
Kolator Agnieszka
Psycholog

Administracja i obsługa

1. Bednarz Bożena
2. Biecke Sabina
3. Bisewska Aleksandra
4. Bittner Elżbieta
5. Blaszkowska Aleksandra
6. Brodnicka Halina
7. Brodnicki Tadeusz
8. Butowska Renata
9. Buchacz Alicja
10. Czerwionka Halina
11. Dopke Bogumiła
12. Grzenkowicz Eugeniusz
13. Grzenkowicz Kazimierz
14. Grzebyk Beata
15. Hewelt Dariusz
16. Joskowska Alicja
17. Kuczewska Barbara
18. Macholl Adam
19. Matyk Gabriela
20. Piotrowska Janina
21. Płocka Grażyna
22. Popiołek Janusz
23. Potrykus Danuta
24. Schmidt Ewa
25. Szlas Danuta
26. Szweda Edyta
27. Tułecka Karina

Dodaj komentarz