Pracownicy

 

LP NAZWISKO I IMIĘ NAUCZANY PRZEDMIOT
1
2
3
4
5
Gacek – Selonke Irena
Langa Maria
Rohde Monika
Ratke Grażyna
Rybakowski Wojciech
Religia
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Aleksandrowicz- Szwarc Ewa
Borowiec Danuta
Chodak Anna
Dębska Jolanta
Dzienisz Mirosława
Groth Halina
Klawikowska Beata
Kulling Wiesława
Langa Aleksandra
Michalska Anna
Puszczewicz Sławomira
Siemińska Anita
Straszewska Marta
Szeląg Monika
Szkaradzińska Irena
Zdralek Dorota
Zdunkowska Marta
Edukacja wczesnoszkolna
1
2
Kutwin Renata
Peplińska – Karda Agnieszka
Wychowawca w klasie integracyjnej
1
2
3
4
5
6
7
8
Bieszke Lucyna
Buczyło-Sikora Iwona
Damaszke Iwona
Kurowski Wojciech
Marczak Aneta
Pawłowicz Barbara
Strzęciwilk Barbara
Ziemann Barbara
Język polski
1
2
3
4
Brzeziński Marek
Kozielecka Lucyna
Lilla Marcin
Rohde Aleksandra
Historia
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Dettlaff Marta
Grzenkowicz Izabela
Gulbinowicz Alicja
Kobiella Barbara
Korzonek Anna
Kowalewska Katarzyna
Szlas Sonia
Urban Hanna
Włodarczak Iweta
Wysocka Aleksandra
Język angielski
1
2
3
Dettlaff Marta
Jadnacz Jędrzej
Kleppin-Formela Anna
Język niemiecki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Barańska Joanna
Gruba Bożena
Piętal Iwona
Strągowska Anna
Szulgo Celina
Tomaszewska Olga
Westa Karolina
Wiercińska Justyna
Wróblewska Anna
Matematyka
1
2
3
4
Patock – Myszewska Barbara
Pawlikowska Renata
Włodarczak Iweta
Wójcik Bożena
Przyroda
1
2
Roszko Lucyna
Wójcik Bożena
Biologia
1
2
3
Patock-Myszewska Barbara
Pawlikowska Renata
Włodarczak Iweta
Geografia
1 Sępioł Jolanta Fizyka
1 Socha Wioletta Chemia
1
2
3
Fokcińska Beata
Janus Aleksandra
Tomaszewska Olga
Muzyka
1
2
3
Hinc Beata
Kubik Małgorzata
Matuszczak Danuta
Plastyka
1 Ciesielska Mirosława Technika
1
2
3
4
5
6
7
Ciesielska Mirosława
Gruba Bożena
Klawitter – Pohnke Aleksandra
Pawlikowski Tomasz
Rohde Aleksandra
Sawicka Magdalena
Szkaradzińska Irena
Informatyka
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Brzeziński Marek
Dawidowska Anna
Gwizdalski Piotr
Jezierski Krzysztof
Konopińska-Karbownik Katarzyna
Kruwelski Bogdan
Nalepka Karolina
Rohde Jacek
Rostankowska Paulina
Sawicka Magdalena
Wójcik Bożena
Wychowanie fizyczne
1
2
Formella Stella
Franek-Kurdek Karolina
Edukacja dla bezpieczeństwa
1
2
Baran Gabriela
Sępioł Jolanta
Wychowanie do życia w rodzinie
1
2
3
4
5
6
Dąbrowska Kinga
Doering Dorota
Kubiaczyk Bożena
Malinowska Danuta
Nawrocka-Elas Emilia
Noetzel Anna
Wychowanie przedszkolne
1
2
3
Kosmala Aleksandra
Fokcińska Beata
Podolska Sabina
Biblioteka
1
2
3
4
5
6
7
Aronowska Wiesława
Brzostek Patrycja
Fleger Natalia
Kubiaczyk Małgorzata
Pałubicka Aurelia
Rompca Maria
Szypelt Wiesława
Świetlica
1
2
3
Bigus Lucyna
Franek-Kurdek Karolina
Szałaj Beata
Pedagog/Terapia pedagogiczna
1
2
3
Kutwin Renata
Szeląg Monika
Zdralek Dorota
Logopeda
1
2
3
4
Gilewicz Dominika
Heba – Przybylska Natalia
Kolator Agnieszka
Nowaczyk Aneta
Psycholog

Administracja i obsługa

1. Bach Sebastian
2. Bednarz Bożena
3. Biecke Sabina
4. Bisewska Aleksandra
5. Bittner Elżbieta
6. Blaszkowska Aleksandra
7. Burchacz Alicja
8. Czerwionka Halina
9. Czoska Danuta
10. Dopke Bogumiła
11. Grzebyk Beata
12. Grzenkowicz Eugeniusz
13. Grzenkowicz Kazimierz
14. Hewelt Dariusz
15. Jankowska Dorota
16. Joskowska Alicja
17. Kuczewska Barbara
18. Macholl Adam
19. Matyk Gabriela
20. Piotrowska Janina
21. Płocka Grażyna
22. Popiołek Janusz
23. Potrykus Danuta
24. Schmidt Ewa
25. Szlas Danuta
26. Tułecka Karina
27. Wyka Danuta

Dodaj komentarz