sport w roku szkolnym 2021/2022

Miejskie Igrzyska w Minipiłce Nożnej Chłopców

Dnia 18 maja 2022 r. odbyły się Miejskie Igrzyska w Minipiłce Nożnej Chłopców rocznik 2009 i młodsi.

Drużyna w składzie:  Kacper Grzywacz, Sławomir Potrykus, Kaspian Czaja, Filip Formela, Oliwier Dopka, Sebastian Brodzisz, Mateusz Fetta-Płotka, Cezary Kuźmiński zajęła III miejsce.

Opiekun: Jacek Rohde

Miejskie Igrzyska w Piłce Nożnej Dziewcząt

II Miejsce  w Miejskich Igrzyskach w Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2009 i młodsze (16.05.2022)

Skład drużyny:  Burchardt Aleksandra, Rost Weronika, Gołąbek Pola, Krzebietke Agata, Kwiatkowska Kaja,  Orzechowska Sawa, Riebandt Julia, Wohs Wiktoria.

Opiekun Karolina Nalepka

Czwórbój lekkoatletyczny – zawody powiatowe

Dnia 16.05.2022 r odbyły się powiatowe zawody dzieci (rocznik 2009 i młodsze) w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt.

Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce

Gołąbek Pola 7A, Orzechowska Sawa 6 A, Burchardt Ola 7H, Krzebietke Agata 7E, Kwiatkowska Kaja 7D

Opiekun drużyny: Anna Dawidowska

Miejskie Zawody Lekkoatletyczne

13.05.2022 odbyły się Miejskie Zawody Lekkoatletyczne młodzieży szkolnej rocznik 2008 i 2007

Dyscypliny:

100m, 300m, 600m, 1000m, skok w dal, pchnięcie kulą

Dziewczyny

Benzmer Emilia                      skok w dal, 60 m

Dymowska Honorata              pchnięcie kulą, 60 m

Formela Julia                          III miejsce pchnięcie kulą, 60 m

Grzona Zofia                           I miejsce 600 m

Ryduchowska Luiza                II miejsce 600 m

 

Chłopcy

Babenko Vladysław                II miejsce 60 m, III miejsce skok w dal

Bieszk Mateusz                       II miejsce 600 m

Czarnecki Dorian                    300 m, skok w dal

Konkol Jakub                         I miejsce 600 m

Markowski Grzegorz               III miejsce 600 m

Okrój Natan                            I miejsce skok w dal

Stenka Aleksander                  skok w dal, 60 m

Szalewicz Filip                        II miejsce pchnięcie kulą, 60 m

Świostek Michał                     III miejsce 300 m,  pchnięcie kulą

Opiekunowie Karolina Nalepka, Anna Dawidowska

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium reprezentowali Naszą Szkołę na Powiatowych Igrzyskach LA

Czwórbój Lekkoatletyczny

Dnia 9.05.2022 r odbyły się miejskie zawody dzieci (rocznik 2009 i młodsze)  w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt.

Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce

Gołąbek Pola 7A, Orzechowska Sawa 6 A, Burchardt Ola 7H, Krzebietke Agata 7E, Kwiatkowska Kaja 7D

Drużyna chłopców zajęła II miejsce

Bochentyn Dawid 5E, Formela Filip 4E, Grzywacz Kacper 5A, Kuźmiński Cezary 5C, Nadolski Szymon 5E

Opiekunowie drużyn: Anna Dawidowska, Piotr Gwizdalski

Miejskie Zawody w Piłce  Nożnej Dziewczyn rocznik 2008 i 2007 w dniu 13.04.2022r.

Skład drużyny: Formela Julia, Grzona Zofia, Gardocka Maja, Skrzypkowska Nadia, Sądej Zofia – bramkarz, Kowalska Martyna, Klawikowska Julia, Dopke Wiktoria, Gibas Dominika

miejsce II

Opiekun: Anna Dawidowska

Miejskie Zawody w Piłce  Nożnej Chłopców rocznik 2008 i 2007 w dniu 11.04.2022r.

Skład drużyny:

Jakub Ciemny, Gabriel Jeka, Wiktor Bichowski, Świostek Michał,

Dawid Gapiński – bramkarz, Jakub Konkol, Oskar Rychert, Adam Źmich, Mateusz Blank, Natan Okrój, Gracjan Ptach

miejsce II

Opiekun: Piotr Gwizdalski

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

Dnia 05.04.2022r Naszą Szkołę w starcie indywidualnym w powiatowych biegach przełajowych reprezentowali

Grzona Zofia              5 niejsce

Sądej Zofia                6 miejsce

Konkol Jakub            5 miejsce

Krzebietke Agata      udział

Opiekun: Bogdan Kruwelski

MIEJSKIE MŁODZIEŻOWE  IGRZYSKA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 31.03.2022r w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się zawody pomiędzy wejherowskimi szkołami w piłce siatkowej w kategorii młodzieży rocznik 2008 i 2007.

Skład drużyny dziewcząt

JULIA KLAWIKOWSKA 8H, ZOFIA GRZONA 7H, WERONIKA SKURTYS 8I, AMELIA SIKORSKA 8I,  ZOFIA SĄDEJ 7H, WIKTORIA DOPKA 8B, MAJA BURA 8F, ALEKANDRA MACHOLL 8G,   WERONIKA KWIDZIŃSKA 8G

Skład drużyny chłopców

MARCEL WASILEWSKI 7G, CIEMNY JAKUB 8G, PTACH GRACJAN 8H, KONKOL JAKUB 8F,  ŻMICH ADAM 8F, RYCHERT OSKAR 8F, OKRÓJ NATAN 8F, BLANK MATEUSZ 8A, ŚWIOSTEK MICHAŁ 7E

Obie drużyny zawzięcie walczyły i ostatecznie zajęły II MIEJSCE

GRATULACJE !!!!

Opiekunowie drużyn: Karolina Nalepka, Anna Dawidowska

MIEJSKIE ZAWODY  W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

            Dnia 23.03.2022r Nasza Szkoła była organizatorem Miejskich Zawodów w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na „Blizie” na os. Przyjaźni.

W zawodach wzięły udział Szkoły Podstawowe: Nr 11, SP Nr 6, SP Nr 8, SP Nr 9.

Uczniowie rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych tzn dzieci rocznik 2009 i młodsze oraz młodzież roczniki 2008 i 2007.

Osiągnięcia Naszych Uczniów

Kategoria Dzieci 2009 i młodsze

Drużyna dziewcząt : DYDERSKA PATRYCJA 5C, GOŁĄBEK POLA 7A, KRZEBIETKE AGATA 7E, ORZECHOWSKA HANNA 6A, MALINOWSKA AGATA 6A, WOHS WIKTORIA 7E, SAWA ORZECHOWSKA 6A – II miejsce

Indywidualnie:

KRZEBIETKE AGATA    III miejsce

Drużyna chłopców: KASPIAN CZAJA 6B, FORMELA FILIP 4E, NADOLSKI SZYMON 5E, LIS NIKODEM 6A, SIENKIEWICZ SZYMON 6A, KUŹMIŃSKI CEZARY 5C – III miejsce

Kategoria Młodzież 2008 i 2007

Drużyna dziewcząt:  BARCZ MAJA 8F, FORMELA JULIA 8E, GRZONA ZOFIA 8I, KLAHS DOROTA 8F, OLEK ZUZANNA 8E, RYDUCHOWSKA LUIZA 8H, SĄDEJ ZOFIA 7H, GRZONA ZOFIA 8I – miejsce III

Indywidualnie:

I miejsce         Grzona Zofia

III miejsce      Sądej Zofia

Drużyna chłopców:  CZARNECKI DORIAN 7E, KONKOL JAKUB 8F, PTACH GRACJAN 8H, STENKA ALEXANDER, ŚWIOSTEK MICHAŁ 7E, SĘKOWSKI IGOR 7H, MARKOWSKI GRZEGORZ 8H – miejsce II

Indywidualnie:

II miejsce       Konkol Jakub 

Zawodnicy, którzy zajęli indywidualnie miejsca na podium będą reprezentować nas 5.04.2022 na zawodach Powiatowych. Życzymy powodzenia!

                                                                                                                      Opiekunowie drużyn:
Katarzyna Konopińska-Karbownik, Jacek Rohde

                                                                                                                      Organizatorzy zawodów:
Anna Dawidowska , Bogdan Kruwelski

młodszy rocznik

starszy rocznik

DWA OGNIE USPORTOWIONE

W dniu 20.01.2022r odbyły się ZAWODY wśród dzieci z rocznika 2011.

Naszą szkołę reprezentowali w kategorii dziewcząt:  CHOROSZEWSKA EMILIA 4 B, HEWELT LILIANNA 4B, JOSNOWSKA KAROLINA 4B, GIERSZEWSKA AMELIA 4E, KREFTA PAULINA, PLICHTA KLAUDIA 4E, SOKOLOWSKA ZUZANNA, SZAMOCKA WIKTORIA 4B

w kategorii chłopców: BENZMER ARTUR 4E, BEDNARSKI TOMASZ 4C, FORMELA FILIP 4E, LATACZ JAN 4A, MROZEK-GLISZCZYNSKI SZYMON 4C, POTRYKUS NIKODEM 4C, RYBICKI KRZYSZTOF 4A

Obie drużyny zajęły   II miejsce.

Gratulujemy!!!

                                                                   Opiekunowie drużyn:  A. Dawidowska  B. Kruwelski

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Tenisie Stołowym

W dniu 18.11.2021r odbyły się Mistrzostwa Młodzieży w Tenisie Stołowym

Nasze drużyny zmierzyły się z najlepszymi zawodnikami w powiecie. Do zawodów zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców przystąpiło po 8 szkół podstawowych w danej kategorii wiekowej 2007, 2008.

Drużyna dziewcząt: DUDA OLIWIA, FORMELA JULIA – IV miejsce

Drużyna chłopców: GRACJAN PTACH, ŚWIOSTEK MICHAŁ – VI miejsce

                              opiekun drużyn – Anna Dawidowska

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

W dniu 16.11.2021r odbyły się w Rumi Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców następującym składzie:

Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze reprezentowały:

BURCHARDT ALEKSANDRA, ORZECHOWSKA HANNA, GORCZYCA LAURA, które zajęły  II miejsce

Chłopcy rocznik 2009 i młodsi w składzie:

KRASZKIEWICZ SZYMON, KUŁAKOWSKI OLIWIER  – V miejsce

Opiekun drużyn – Jacek Rohde

Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

W dniu 28.10.2021r Nasza Szkoła była organizatorem Mistrzostw Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

Dziewczęta rocznik 2009 i młodsze reprezentowały:  BURCHARDT ALEKSANDRA, ORZECHOWSKA HANNA, GORCZYCA LAURA – I miejsce

W Igrzyskach młodzieży rocznik 2008 i 2007: DUDA OLIWIA, FORMELA JULIA, SIKORSKA AMELIA – I miejsce

Chłopcy rocznik 2009 i młodsi w składzie:  KRASZKIEWICZ SZYMON, KUŁAKOWSKI OLIWIER – I miejsce

Drużyna chłopców 2008/07 : GRACJAN PTACH, ŚWIOSTEK MICHAŁ, PACZUL FILIP

Wszyscy zawodnicy będą reprezentować naszą szkołę na Igrzyskach Powiatowych.

 Organizator i opiekun drużyn – Anna Dawidowska

Mistrzostwa Wejherowa Dzieci i Młodzieży w Unihokeju

W dniu 20.10.2021r odbyły się Mistrzostwa Wejherowa Dzieci i Młodzieży w Unihokeju

W kategorii młodzieży dziewczęta w składzie:

BARANOWSKA MAJA, GIBAS DOMINIKA, FORMELA JULIA, GRZONA ZOFIA, KISIELEWSKA LENA, KLAWIKOWSKA JULIA, SKURTYS WERONIKA

II MIEJSCE

W kategorii młodzieży chłopcy:

ŚWIOSTEK MICHAŁ, MEGGER MIŁOSZ, BICHOWSKI WIKTOR, ŚLIWIMSKI ADAM, PTACH GRACJAN, KONKOL JAKUB, PAWLIKOWSKI FILIP, CIEMNY JAKUB

II MIEJCE

W kategorii dzieci:

GRZYWACZ KACPER, DOPKA OLIWIER, LIS NIKODEM, POTRYKUS SŁAWOMIR, CZAJA KASPIAN, UZDROWSKI SZYMON, KOŁAKOWSKI OLIWIER

II MIEJSCE

OPIEKUNOWIE DRUŻYN:  JACEK ROHDE, ANNA DAWIDOWSK A

Drużynowe Zawody w Badmintona

W dniu 7.10.2021r odbyły się Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży.

W Igrzyskach dzieci rocznik 2009 i młodsze naszą szkołę reprezentowały: Dziewczęta:  JULIA RIEBANDT, MAJA GRZYMKOWSKA   -II miejsce; Chłopcy:  KRYSTIAN ROSOŁOWSKI,  ALAN FLISIKOWSKI –  II miejsce

W Igrzyskach młodzieży rocznik 2008 i 2007: Dziewczęta:  JULIA FORMELA, LENA KISIELEWSKA, KLAUDIA REK, AMELIA SIKORSKA –  II miejsce; Chłopcy w składzie:     GRACJAN PTACH, FILIP PACZUL, JAKUB  CIEMNY   –  II miejsce.

Opiekunowie drużyn:  A. Dawidowska, B. Kruwelski

Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Powiatowych Drużynowych Zawodach Szachowych

W dniu 05.10.2021r odbyły się Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Powiatowych Drużynowych Zawodach Szachowych.

W Igrzyskach Dzieci rocznik 2009 i młodsze Naszą Szkołę reprezentowali: LEMIECH DOMINIKA, CICHY OLGIERD, KRUK TYMON, NAGEL SZYMON, MAKSYMIUK MATEUSZ – III miejsce

W Igrzyskach Młodzieży rocznik 2008 i 2007: BURCHARDT ALEKSANDRA, GRZYWACZ FRANCISZEK, MILEWSKI WITOLD, KRUK OLIWIER, GRZENIA JANEK – IV miejsce.

Mistrzostwa Dzieci  i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 30.09.2021r odbyły się Mistrzostwa Dzieci  i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W Igrzyskach dziewcząt rocznik 2009 i młodsze naszą szkołę reprezentowały:

DYDERSKA PATRYCJA, GOŁĄBEK POLA, KRZEBIETKE AGATA, KUCHANNA ZUZANNA, KUDYN ALEKSANDRA, KWIATKOWSKA KAJA, WOHS WIKTORIA  – IV miejsce

W Igrzyskach młodzieży rocznik 2008 i 2007

Dziewczęta:

BARCZ MAJA, GRZONA ZOFIA, KLAHS DOROTA, KONKOL OLIWIA, NALEPA PATRYCJA, SĄDEJ ZOFIA, STOBBA AGNIESZKA – III miejsce

Chłopcy w składzie:

GOJKE KEWIN, JEZIÓRSKI SZYMON, KONKOL JAKUB, OKRÓJ NATAN, PACZUL FILIP, PTACH GRACJAN, ŚWIOSTEK MICHAŁ – III miejsce