oddziały przedszkolne 2022/2023

WYPRAWA KLASY 0 C DO OŚRODKA MUZA  W NADLEŚNICTWIE WEJHEROWO

WYJŚCIE DO POWIATOWEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W WEJHEROWIE

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Pisarzy i Pisarek wspólnie z dziećmi z klasy 0c poznaliśmy historię z życia Hansa Christiana Andersena oraz Astrid Lindgren których, opowiadaniami i baśniami cieszymy się od lat. To była wspaniała przygoda!

WYJŚCIE KLASY  0 C DO ,,HEKATE” SALONU PSIEJ URODY

JESIEŃ W POEZJI I MUZYCE

22 listopada na deskach naszej szkolnej sceny dzieci z trzech grup przedszkolnych oraz dzieci ze świetlicy szkolnej zaprezentowały rodzicom oraz zaproszonym gościom wiersze, piosenki oraz tańce związane z tą różnobarwną porą roku- jesienią!

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY DLA NAJMŁODSZYCH

3 listopada 2022 r. na boisku naszej szkoły, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie- „żywa lekcja przyrody” podczas której nasi najmłodsi- dzieci z grupy przedszkolnej, mogły z bliska obejrzeć z bliska żywe drapieżniki: sowy, puchacze, jastrzębie oraz sokoła wędrownego.
Prezentowane ptaki wzbudziły dużo emocji oraz zafascynowały swoim pięknem. Poza tym, można było się dowiedzieć o budowie ciała ptaków, trybie życia, sposobu odżywiania oraz miejsca występowania gatunków w naszym regionie. Najbardziej spektakularne okazały się loty ptaków, które dostarczyły dzieciom dużej dawki ekscytacji.
Niebywałą atrakcją było potrzymanie sokoła, czy sowy, oczywiście pod okiem instruktora, co wzbudziło wiele radości i zachwytu.
Żywa lekcja przyrody była cennym doświadczeniem, być może źródłem inspiracji do nowych, przyrodniczych zainteresowań.