z życia biblioteki 2022/2023

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintona

W dniu 07.10.2022 r. rywalizowali chłopcy z rocznika 2008/2009 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, którzy zajęli III miejsce w następującym składzie: Krystian Rosołowski 7c, Alan Flisikowski 7c, Kevin Goike 8a.

Powiatowe Drużynowe Zawody w Szachach

Jedziemy na półfinał wojewódzki w Zawodach Szachowych

Drużyna w składzie: Olgierd Cichy, Ola Burchardt, Kruk Tymon, Jan Grzenia zdobyła I miejsce w Powiatowych Drużynowych Zawodach w Szachy

Opiekun Anna Dawidowska

 

Igrzyska Dzieci w Badmintona

Dnia 03.10.2022 odbyły się Igrzyska Dzieci w Badmintonie, w których dziewczęta zajęły II miejsce w następującym składzie: Julia Riebandt 7c, Hanna Orzechowska 7d, Iga Kisielewska 6c , chłopcy III miejsce w następującym składzie: Dawid Bochentyn 6e, Szymon Nadolski 6e.