Nowe oferty ubezpieczenia ucznia na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w zakładce DLA RODZICÓW w kategorii Ubezpieczenie ucznia pojawiły się nowe oferty ubezpieczenia dla uczniów na rok szkolny 2024/2025. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami oraz do wyboru najodpowiedniejszej opcji ubezpieczenia dla swojego dziecka.

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UBEZPIECZENIA NNW

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2024/2025 nasza szkoła postanowiła udostępnić możliwość zawierania polis NNW szkolnych w formie indywidualnej.

Spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów.

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica.

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następującego po dniu sporządzenia wniosku, ale nie wcześniej niż od godziny 00:00 dnia następnego po opłaceniu składki w pełnej wysokości.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skontaktować się z dedykowanym opiekunem.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie do ubezpieczeń na portalu bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

Roman Dargacz

tel. 602 138 800