Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

W poniedziałek 2 września 2024 roku w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025.
Podczas apelu został odśpiewany hymn państwowy, następnie Pani Dyrektor Olga Tomaszewska przywitała wszystkich zgromadzonych, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przywitali szkolne mury. Wszystkim uczniom życzyła, aby ten nowy rok szkolny był czasem odkrywania nowych pasji i zainteresowań, budowania wartościowych relacji koleżeńskich, a podjęty wysiłek i trud przełożył się na wyniki, aby mogli cieszyć się zdobytą wiedzą oraz umiejętnościami.
Życzyła także wszystkim nauczycielom i pracownikom placówki wiary we własne możliwości i zapału do pracy, rodzicom zaś cierpliwości i powodów do dumy ze swoich pociech.