WIECZORNICA

19 grudnia 2023 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 9, w półmroku, przy nastrojowej dekoracji świątecznej i oświetleniu emitowanym przez lampiony i światełka choinkowe, odbyła się uroczysta Wieczornica Bożonarodzeniowa pt. „Anielski kłopot”. Dzieci zaśpiewały kolędy oraz zaprezentowały humorystyczny spektakl na temat różnych opinii dotyczących Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie uświetnił widowiskowy taniec aniołów z ogromnymi, podświetlonymi skrzydłami. Zgromadzeni goście nagrodzili widowisko gorącymi oklaskami. Wieczornicę mieli okazję zobaczyć zaproszeni goście: Zastępca Prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz , Wicestarosta Jacek Thiel ,Radna Justyna Ostrowska , Dyrekcja SP 9 oraz rodzice uczniów. Program przygotowały klasy III c, III e, I a ,IV d, V a pod opieką pani Haliny Groth, pani Moniki Szeląg, pani Anny Michalskiej, pani Iwony Piętal, pani Beaty Hinc.