Zakończenie roku szkolnego

ŚWIADECTWO

dla Pani/Pana

……………………………..

za wytrzymałość – celujący

za cierpliwość – celujący

za trud – celujący

za poczucie humoru – celujący

za wsparcie – celujący

za szczerość – celujący

życzą

wdzięczni uczniowie

Dzisiaj nie tylko uczniowie otrzymali świadectwa, ale również nauczyciele. To zakończenie roku szkolnego. Za nami dziesięć miesięcy nauki i wytężonej pracy. Jakimś cudem zapominamy o porażkach i potknięciach i jak za dotknięciem magicznej różdżki mamy tylko dobre wspomnienia. Wielu z uczniów naszej szkoły ma więcej powodów do radości, bo otrzymało świadectwa z wyróżnieniem lub uzyskało stypendium. Oni są chlubą i dumą naszej szkoły. Niektórzy nie mieli tyle szczęścia i ich starania nie przyniosły takich efektów, ale dla wychowawcy są najważniejsi, bo …

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

Teraz pora na odpoczynek

„Lato, lato, lato czeka …”

aby te wakacje były szczęśliwe pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie, zachowujcie się rozsądnie.

                                               Do zobaczenia we wrześniu!