Miejski Konkurs „Baśnie znane i nieznane”

16 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się po raz czwarty Miejski Konkurs pt. „Baśnie znane i nieznane”. W konkursie brały udział drużyny z pięciu wejherowskich szkół podstawowych. Uczniowie wykonywali  różnorodne zadania, np. rozwiązywali krzyżówkę, redagowali zaproszenie, odpowiadali na pytania konkursowe związane z baśniami, a także uczestniczyli w konkurencjach sportowych. Drużynom towarzyszyli kibice, którzy gorąco zagrzewali ich w poszczególnych konkurencjach.
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11,
wyróżnienia: Szkoła Podstawowa nr 5 i Szkoła Podstawowa nr 6.
Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Po zakończonej rywalizacji drużyny i kibice uczestniczyli we wspólnej zabawie i poczęstunku.