Miejski Konkurs Baśnie znane i nieznane

Po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią dnia 18 maja 2022 r. w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Baśnie znane i nieznane dla uczniów klas IV ze wszystkich wejherowskich szkół.

Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące literatury dziecięcej oraz zdawali sprawdzian z umiejętności sportowych.

W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9;

2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6;

3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8;

Wyróżnienia – Szkoła Podstawowa nr 5 i Szkoła Podstawowa nr 11.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV a: Liliana Bemke, Olgierd Cichy i Kornel Uzdrowski. Dopingowali ich koledzy z klasy: Bartosz Kraszkiewicz oraz Radosław Semmerling.

Organizatorami konkursu były panie Lucyna Bieszke, Iwona Damaszke, Aleksandra Kosmala oraz pan Wojciech Kurowski.

Nagrody ufundowali pani Lilianna Breen – przewodnicząca Rady Rodziców oraz pan Maciej Gębarowski – prezes Firmy Orlex MG.